Ook MotoGP op Le Mans uitgesteld

Ja, alweer een uitgestelde race. Normaalgezien ontving Frankrijk van 15 tot 17 mei het MotoGP-circus, maar door het coronavirus zal dit niet kunnen doorgaan.

Er is nog geen nieuwe datum voor de MotoGP op Le Mans aangekondigd. Dorna verklaart dat het opstellen van een kalender quasi onmogelijk is. Een gevolg van het feit dat het niet gekend is tot wanneer de beperkingen op reizen en het organiseren van evenementen van kracht is.

Het uitstellen van de MotoGP in Frankrijk wil zeggen dat de eerste MotoGP op Mugello zou plaatsvinden, volgens de voorlopige kalender. Maar de kans dat Italië in het weekend van 31 mei de MotoGP zal mogen ontvangen, is bijzonder klein.

Deel

Gerelateerde artikels

Tijdens de voorbije 8 Uur van Suzuka parkeerde Honda naast de (toen nog) CB1000F Concept ook een CB1000F met kopkuipje.

Nadat Polaris in 2017 al het motormerk Victory stopzette, trekt het zich met de verkoop van Indian Motorcycles vandaag helemaal

Vlaams Belang heeft in het federaal parlement een wetsvoorstel ingediend om het btw-tarief voor beschermende kleding voor motorrijders, fietsers en