Aftellen naar het nieuwe MotoGP-seizoen

GP Special

Nog een paar weken en dan schiet het 2023 MotoGP-seizoen uit de startblokken. Naar jaarlijkse traditie komt zusterblad KicXstart dan met de GP Special.
In de deze +140 pagina’s dikke special vind je niet alleen een voorbeschouwing op 2023, het is ook een handige leidraad waarnaar je een heel seizoen lang kunt teruggrijpen: alle info over de circuits, de rijders, de teams … en natuurlijk veel interviews en achtergrondreportages!

De KicXstart GP Special ligt op vrijdag 10 maart in de winkels. Wil je ‘m absoluut niet missen? Bestel vóór 28 februari en betaal geen verzendkosten! De KicXstart GP Special valt dan netjes op 10 maart in de brievenbus.

Pre-order hier

Deel

Gerelateerde artikels

Nadat het Spaanse Stark Future al met de elektrische Varg MX crossmotor en de Varg EX enduro uitpakte, haalt het

De blauwhemden van Yamaha waren bij de presentatie van de Ténéré 700 en Ténéré 700 Rally eerder dit jaar in

In de aanloop naar de Eicma willen alle motormerken uiteraard de langste hebben. Triumph claimt dat het de komende weken