RST Adventure-X

RST Adventure-X

Dit topmodel uit RST’s trail-gamma zit al enkele jaren in de collectie en wordt regelmatig geüpdatet. Dat gebeurt aan de hand van de input van meervoudig Dakar-deelnemer en technisch adviseur bij RST Mick Extance. Zo werd de Adventure-X drie centimeter langer ten opzichte van de vorige generatie, voor meer comfort en extra bescherming tegen de elementen.

Het SinAcqua-membraan maakt de jas waterdicht, terwijl de uitneembare thermische voering (die in het opbergvak op de rug past) beschermt tegen kou. Zoek je warmere oorden op, dan zorgen de vernieuwde ventilatieopeningen voor de nodige verfrissing. Verschillende verstelriempjes garanderen een uitstekende pasvorm, uiteraard is de Adventure-X voorzien van protectie op alle juiste plekken.

De jas biedt ook ruimte aan een drinksysteem en is uitgerust met een verbindingsrits voor de bijpassende motorbroek. Verkrijgbaar in de maten S tot en met 3XL, deze Camo Dark Navy is het nieuwe kleurtje in de Adventure-X collectie.

Meer info: mybihr.com

Deel

Gerelateerde artikels

Ja dat lees je goed: de iconische TKC 80 wordt voor het eerst (!) grondig vernieuwd en wordt TKC 802. Daarnaast evolueert

Op de komende Eicma zal Metzeler liefst drie nieuwe banden presenteren: de sportieve Sportec 01 en Sportec 01 RS, en

“Leuk, al die fantastisch mooie reisjes in jullie Toeren Special, maar met mijn motor zijn zulke lange trips écht niet