KAMV Mortsel zoekt verhalen en archiefmateriaal

KAMV Mortsel

Volgend jaar bestaat de Koninklijke Auto Motor Vereniging Mortsel 100 jaar, en dat wordt op 25 september 2025 uitgebreid gevierd met een groots motorfeest en een tentoonstelling over de rijke geschiedenis van KAMV Mortsel.

Daarvoor zijn de Antwerpenaars op zoek naar alle mogelijke soorten archiefmateriaal. Ex-deelnemers en toeschouwers (wie weet wel jouw ouders of grootouders?) van de talloze wedstrijden op Hof Van Rieth, in Beerzel en op zoveel andere plaatsen worden opgeroepen om te graven in hun eigen archieven – en in hun geheugen, want alles is welkom: van verhalen tot krantenknipsels, foto’s uit het verleden, affiches of flyers … elke mogelijke tastbare of andere herinnering kan helpen om de viering vorm te geven.

Wie archiefmateriaal of verhalen heeft, kan contact opnemen met infokamvmortsel@gmail.com. Na de viering wordt al het materiaal opgeslagen in het cultureel erfgoed van Antwerpen Zuid, zodat de geschiedenis van de KAMV voor altijd bewaard blijft.

Deel

Gerelateerde artikels

Geluidsoverlast en milieuproblemen maken het niet makkelijker voor de noppensport, maar er zijn manieren om daaromheen te werken. Het Nederlandse

Het is half mei en dus vond traditioneel wereldwijd de Distinguished Gentleman’s Ride weer plaats. Ook in Gent, waar bij

Nieuw van Ducati: de zwarte Hypermotard 698 Mono Nera. Standaard uitgerust met gehomologeerde Termignoni-uitlaatdempers en de Ducati Quick Shift die