Africa Twin krijgt nieuwe kleuren

Voor 2026 heeft Honda haar CRF1100L Africa Twin en Adventure Sports in het nieuw gestoken. Of ja, ze krijgen een nieuw uiterlijk dankzij een blik lak dat opengetrokken is.

Onderhuids verandert er niets aan de 1.084cc paralleltwins en ook qua opties is er voor 2026 niets nieuws onder de zon. Wel nieuw is dus het kleurenpallet dat Honda kiest voor de Africa Twin-modellen. Voor de standaard Africa Twin en het model met elektronische vering staan drie kleurstellingen klaar: Grand Prix Red, Matt Ballistic Black Metalic en Pearl Glare White klaar.

De Adventure Sports is er ook in twee nieuwe kleurstellingen. De uitgebreidere, meer op avontuur gerichte machine van Honda met grote 24 liter tank en 19 inch voorwiel mag 2026 in met de kleuren: Matt Iridium Gray Metallic en Pearl Glare White.

Foto’s: Honda

Deel


Gerelateerde artikels

De spelers binnen de wereld van hoogwaardige remcomponenten leken inmiddels wel bekend, maar er lijkt wat beweging te ontstaan. Uitgerekend

Michelin heeft natuurlijk ook wel in de smiezen dat het allroadsegment groeit als kool en komt daarom nu met de

Waarom is deze reis exclusief? Omdat je slechts één keer de honderdste verjaardag van de overwinning in de Tour de