Tijdens het paasweekend vormt het Kasteel van Widooie (Tongeren) opnieuw het decor voor het Internationaal GS-Paastreffen, georganiseerd door BMW Motorclub Vlaanderen. Dit evenement groeide uit tot een vaste afspraak voor GS-rijders uit binnen- en buitenland en geldt als een van de grootste BMW-motorbijeenkomsten van het jaar.
Bezoekers mogen zich verwachten aan een gevarieerd en actief programma, met zowel on-road als off-road beleving. Zo zijn er verschillende begeleide ritten in de regio, gymkhana-parcoursen voor elk niveau en rijopleidingen die focussen op voertuigbeheersing en controle.
Daarnaast is er een uitgebreid aanbod aan standen met motorkledij, accessoires, reizen en technische ondersteuning. Ook het GS-gamma wordt voorgesteld en bezoekers kunnen genieten van een gezellige eventsfeer met catering en animatie. ’s Avonds zorgt live muziek voor extra sfeer op het domein.
Het evenement komt tot stand in samenwerking met onder andere BMW Motorrad Belux en het Arboretum van het Kasteel van Widooie.
Bezoekers zijn welkom op zaterdag 4 en zondag 5 april om de sfeer op te snuiven en het evenement te ontdekken.
Wie het volledige weekend wil beleven, kan overnachten op het domein met tent, motorhome of caravan, van vrijdag 3 april (vanaf 14u) tot maandag 6 april (12u).
Een aanrader voor elke BMW-rijder die het motorseizoen in stijl wil inzetten.
📍 Kasteel van Widooie – Tongeren
📅 3 t.e.m. 6 april 2026
🌐 www.bmwmcvl.be
#GSPaastreffen2026 #BMWGS #MotorEvent


