Podcast #44: Mid-Year Update en véél meer

Steeds meer bedrijven pakken vlak voor de zomervakantie uit met een ‘Mid-Year Update’, een hippe en dure term die – zoals wij ons dat dan voorstellen – het resultaat is van een rondje cijferneuken door een club witteboorden. Naar jaarlijkse gewoonte geven wij daar in de podcast onze eigen draai aan en deze keer zijn het Stefaan en Bart die halfweg het jaar de balans opmaken. Niet te cijfermatig of te saai uiteraard, wel opgebouwd rond vragen als “Welke motor maakte in de eerste helft de meeste indruk?” (Tip van de dag: het is een Italo-Chinese hoogpoter met een interessante stamboom), “Welke man maakte de meeste indruk?” en “Wat was voor jou de misser van de eerste zes maanden?” Wat dat laatste betreft zit je met Bart en Stefaan sowieso goed want hun bestaan is zowat een aaneenschakeling van stomme stoten. Als we er dan toch eventjes de cijfers bij halen, dan stellen we met plezier vast dat de Belgische motormarkt de wind in de zeilen heeft, dat de BMW GS en GS Adventure nog altijd de Duitse cashcows par excellence zijn, dat het touring-segment minder dood is dan we vermoedden en dat het hele downsizing-verhaal (Een zware zou niet langer de ware zijn, woehahahahaha) toch een redelijke scheet in een fles is.

Dat en nog veel meer luchtigheid in een gratis podcast van 45 minuten dankzij de steun van Richa, Shoei, BMW Motorrad, Triumph Motorcycles, Yamaha, SoloMoto motorverzekeringen, Michelin en Pirelli.

De Motorrijder Podcast is te beluisteren op de gebruikelijke streamingplatforms, en natuurlijk ook gewoon hier op deze website.

Deel

Gerelateerde artikels

Zero Motorcycles mag dit jaar twintig kaarsjes uitblazen, en dat moet gevierd worden. Met de lancering van de X Line

MotoPro breidt zijn merkenportfolio uit met Stompgrip. De distributeur uit Oude Pekela (NL) is voortaan officieel Benelux-importeur van het Amerikaanse

Bij importeur Jopa Racing Products blijven de nieuwtjes elkaar in sneltempo opvolgen. Van luchtige zomerjacks voor wie ook bij de