Achter de schermen bij MotoAmerica King of the Baggers

King of the Baggers

In zijn prille bestaan uitgegroeid tot een van de coolste (en snelst groeiende) raceklassen wereldwijd: het MotoAmerica King of the Baggers kampioenschap waarin Harley-Davidson en eeuwige rivaal Indian het tegen elkaar opnemen in geweldig spectaculaire bagger-races.

Harley komt nu met seizoen 2 van de docureeks ‘Push the Limit’, waarin het Harley-Davidson Factory Race Team en andere racers gevolgd worden tijdens seizoen 2023.  Wekelijks verschijnt er een nieuwe aflevering, telkens op vrijdag in de Harley-Davidson-app, gevolgd door YouTube op dinsdag. De eerste aflevering komt morgen online, hieronder alvast een voorsmaakje.

Intussen is ook het 2024-seizoen afgetrapt, alle info daarover vind je op MotoAmerica.com.

Deel

Gerelateerde artikels

Sinds enkele jaren nemen we modellen van het in het Verenigd Koninkrijk gevestigde Langen op in onze Koopgids. De motoren

Niet alleen binnen België is er het een en ander te doen rond de technische keuring voor motoren. Waar we

Na vorig jaar Scandinavië verkend te hebben, organiseert Yamaha Benelux komend jaar haar reisevenement voor Ténéré-rijders in de Balkan. Eindbestemming: