Aprilia lanceert RSV4 Factory en Tuono V4 Factory SE-09 SBK

Aprilia RSV4 Factory Tuono V4 Factory SE-09 SBK

Aprilia’s paradepaardjes krijgen een special edition-uitvoering ter ere van Biaggi’s allereerste WSBK-zege voor de RSV4 op het circuit van Brno in 2009, een overwinning die de start zou betekenen van een zegereeks die zou leiden tot drie rijderstitels, vier constructeurstitels, 44 overwinningen en 102 podiumplaatsen.

Zowel de RSV4 Factory SE-09 als de Tuono V4 Factory SE-09 krijgen kleurtjes die verwijzen naar de livery waarmee Biaggi reed (lees: veel zwart met rode en witte accenten rondom). Daarnaast wordt elk model genummerd en standaard uitgerust met carbon luchtinlaten aan de voorremmen en een carbon voorspatbord.

Beide modellen staan vanaf juni in de showroom. De Aprilia RSV4 Factory SE-09 SBK moet 26.499 euro (NL: € 28.999,-) kosten, voor de Aprilia Tuono V4 Factory SE-09 SBK tel je 20.499 euro (NL: € 22.699,-) neer.

Deel


Gerelateerde artikels

Yamaha Race Like a Girl

Yamaha lanceert ‘Race Like a Girl’

Yamaha Motor Europe presenteert ‘Race Like A Girl’, een nieuwe zesdelige webserie over een aantal jonge vrouwen in het Women’s Circuit Racing World Championship. ‘Race

BMW Motorrad Concept RR

BMW Motorrad Concept RR

BMW Motorrad maakt er een gewoonte van om op het prestigieuze Concorso d’Eleganza Villa d’Este aan het Comomeer een prototype neer te zetten om de