Barry Baltus volgend seizoen naar Fantic Racing

Barry Baltus

Barry Baltus zet zijn opmars in het WK Moto2 verder in 2025. De jonge Belg gaat volgend jaar aan de slag bij Fantic Racing, waar hij de pitbox zal delen met Aaron Canet.

Baltus arriveerde in 2020 in het WK Moto3. Hij promoveerde snel naar de Moto2-klasse, die meer paste bij zijn lichaamsbouw en rijstijl. Baltus toonde elk seizoen vooruitgang en scoorde afgelopen seizoen, toen nog voor het RW-Idrofoglia Racing GP-team, zijn eerste podium toen hij tweede werd in de Grand Prix van Qatar.

De transfer van Barry Baltus (20) naar Fantic Racing luidt een nieuw tijdperk in. De Zelos Black Knights-rijder zal in 2025 instappen in het team onder leiding van projectmanager Stefano Bedon en teammanager Roberto Locatelli. Het Fantic Racing-team werd opgericht in 2023 en heeft op die korte tijd vier overwinningen en negen podiumplaatsen behaald. Baltus zal de pitbox delen met Aron Canet, vicewereldkampioen 2024 en winnaar van drie 2024-races. Succes, Barry!

Barry Baltus

Deel

Gerelateerde artikels

Benieuwd naar de Yamaha-modellen die dit jaar in het gamma zitten, of altijd al eens willen rijden met het automatische

Is er iets zo iconisch als een Ducati Super Sport 750 Desmo? Volgens Ducati zelf niet. Vandaar dat ze een

Alle info over 806 motoren die in 2026 op de Belgische markt verkrijgbaar zullen zijn, verdeeld over 290 pagina’s: dat