Belgische Yamaha-importeur D’Ieteren Sport te koop

D’Ieteren Sport, de Belgisch/luxemburges importeur van Yamaha-producten wordt te koop gezet als gevolg van de coronacrisis en de gevolgen op langere termijn.

D’Ieteren Sport is een onderdeel van de D’Ieteren Groep, die onder meer Volkswagen en alle daaraan gelinkte merken. Als gevolg van de drastisch gedaalde inschrijvingen in de autosector reageert D’Ieteren met een zogeheten ‘versnellingsproject,’ waarbij 211 banen zouden sneuvelen. Een bijkomende beslissing is om de tak D’Ieteren Sport die alle Yamaha producten omvat, te verkopen.

Voorlopig is er bij D’Ieteren Sport niemand bereikbaar voor commentaar en wat de eventuele gevolgen kunnen zijn voor de import van Yamaha’s. Er wordt dus een overnemer gezocht die de activiteiten van D’Ieteren Sport dus kan verder zetten.  

Deel

Gerelateerde artikels

Yamaha’s middenklasse racer werd in 2022 geïntroduceerd als een van de eerste machines in het vernieuwde supersportsegment. Voor 2026 krijgt

We pinkten een klein traantje weg toen Suzuki niet zo lang geleden aankondigde na 26 jaar de productie van de

BMW parkeert de F 450 GS als potente offroadmachine binnen het A2-segment. En met 178 kg schoon aan de haak,