Belgische Yamaha-importeur D’Ieteren Sport te koop

D’Ieteren Sport, de Belgisch/luxemburges importeur van Yamaha-producten wordt te koop gezet als gevolg van de coronacrisis en de gevolgen op langere termijn.

D’Ieteren Sport is een onderdeel van de D’Ieteren Groep, die onder meer Volkswagen en alle daaraan gelinkte merken. Als gevolg van de drastisch gedaalde inschrijvingen in de autosector reageert D’Ieteren met een zogeheten ‘versnellingsproject,’ waarbij 211 banen zouden sneuvelen. Een bijkomende beslissing is om de tak D’Ieteren Sport die alle Yamaha producten omvat, te verkopen.

Voorlopig is er bij D’Ieteren Sport niemand bereikbaar voor commentaar en wat de eventuele gevolgen kunnen zijn voor de import van Yamaha’s. Er wordt dus een overnemer gezocht die de activiteiten van D’Ieteren Sport dus kan verder zetten.  

Deel

Gerelateerde artikels

Kawasaki Eliminator

Kawasaki lanceert nieuwe Eliminator

Het segment van de lichte cruisers lijkt wel aan een heropleving bezig. Royal Enfield boekt succes met de Meteor 350 (en grote broer Super Meteor

Gedinne

Ambiance in Gedinne

Rue du Circuit 46: dit ongelooflijk klinkende adres is waar je komend weekend, 10 & 11 juni, moet zijn voor een met klassieke motoren gevulde