Belgium Team Force Europees kampioen Classic Endurance

Het Belgium Team Force onder leiding van Christian Hames is dit weekend met rijders Gregory Fastré en Stéphane Mertens Europees kampioen geworden in de European Endurance Legend Cup na het winnen van de 4u van Misano Nadat ze ook al de pole behaalden, reden de Belgische endurance oudgedienden Gregory Fastré en Stéphane Mertens op hun Harris Suzuki vlot naar de overwinning tijdens de 4 uur van Misano. Tijdens de 128 afgewerkte rondjes, reed Fastré ook de snelste wedstrijdronde. Perfect weekend dus als afsluiter van een kort, maar intensief seizoen.

Deel

Gerelateerde artikels

Grand Prix Le Mans 2023 1000 GP

1000 Grand Prixs

In 1949 vond op het Eiland Man de allereerste Grand Prix voor motoren ooit plaats. Een tweetal weken geleden, zo’n 74 jaar later, mochten we

Le Mans Bastianini 2022

MotoGP-circuits: Le Mans

In 2023 zien de GP-raceweekends er heel anders uit; niet alleen met de extra Sprintrace op zaterdag, maar ook vanwege een ongezien aantal verschillende circuits.