Champion ProRacing GP Chain Cleaner

Champion ProRacing GP Chain Cleaner

Een kattenwasje voor het kuipwerk van je allroad kan volstaan, voor het onderhoud van de ketting zal je op geregelde tijdstippen toch wat grondiger te werk moeten gaan om de levensduur van je ketting/tandwielset te garanderen. Zeker als je af en toe offroad gaat zullen modder en stof zich met de kettingolie vermengen zodat al dat vuil zijn destructieve werk kan doen.

Na hard offroad-labeur de ketting ontvetten en opnieuw smeren is de enige manier om alles draaiend te houden. Spuit ProRacing GP Chain Cleaner op de ketting, laat het een paar minuutjes inwerken en gebruik een harde borstel om het vet en vuil weg te schrobben. Schoonspuiten, opnieuw insmeren en klaar! In het Champion ProRacing gamma zitten trouwens wel meer onderhoudsproducten zoals remmenreiniger, wash & shine, windschermreiniger en siliconespray.

Meer info: be.championlubes.com

Deel

Gerelateerde artikels

MotoPro breidt zijn merkenportfolio uit met Stompgrip. De distributeur uit Oude Pekela (NL) is voortaan officieel Benelux-importeur van het Amerikaanse

Bij importeur Jopa Racing Products blijven de nieuwtjes elkaar in sneltempo opvolgen. Van luchtige zomerjacks voor wie ook bij de

Het grote motornieuws brachten we je al, maar de Eicma is meer dan enkel nieuwe modellen. We bundelen de spulletjes