Derde editie Adventure Challenge op 20 april in Spaarnwoude (NL)

Adventure Challenge

Ga je een uitdaging met je allroad niet uit de weg? Dan is de Adventure Challenge misschien wel iets voor jou! De derde editie van deze offroad challenge voor allroadmotoren wordt op zondag 20 april georganiseerd op het terrein van Actionplanet in het Nederlandse Spaarnwoude.

Van pittige hellingen tot uitdagende ‘circusoefeningen’, alles komt op je pad tijdens deze offroaddag. Heb je een motor met meer dan 600cc of die zwaarder is dan 154 kg, dan ben je van harte welkom om deel te nemen. Als deelnemer strijd je in je eentje tegen de klok. Ieder onderdeel wordt getimed, waarna degenen met de kortste eindtijd kans maken op een mooi prijzenpakket.

Daarnaast is de Adventure Challenge natuurlijk ook een leuke manier om in contact te komen met gelijkgestemden én om je offroad vaardigheden aan te scherpen. Zoals steeds is het deelnemersveld ook dit jaar erg divers, met rijders uit Nederland, België, Duitsland, Oostenrijk en zelfs Thailand.

Ook interesse om deel te nemen? Voor meer informatie en inschrijven kan je terecht op www.adventure-challenge.nl. Niet rijden maar wel kijken? Ook als toeschouwer ben je op zondag 20 april natuurlijk van harte welkom in Spaarnwoude!

Adventure Challenge

Adventure Challenge

Deel

Gerelateerde artikels

Begin november is er slechts één vraag die er in de motorwereld echt toe doet: wat hebben de motormerken op

Geen groot nieuws dit jaar vanuit Guzzi-hoek, maar dat betekent niet dat ze helemaal stil hebben gezeten daar aan het

Het is nu allemaal nog preproductie, maar Ducati breidt in 2026 het MX-gamma uit. Of moeten we het inmiddels gewoon