Dino Signori overleden

Dino Signori

Oprichter en drijvende kracht achter Sidi, Dino Signori is overleden. Als ondernemer en sleutelfiguur in de fiets- en motorwereld laat Signori een grote erfenis na vol toewijding en vakmanschap.

Dino Signori, geboren in Maser in 1935, richtte in 1960 het merk Sidi op. Met inzicht en vastberadenheid wist hij traditie en innovatie succesvol te combineren, waardoor hij een beslissende bijdrage leverde aan de ontwikkeling van zowel de wielersport als de motorsport en generaties sporters ondersteunde bij het behalen van buitengewone prestaties.

“Dino Signori heeft niet zomaar een bedrijf opgericht: hij heeft een koers uitgezet. Hij heeft ons geleerd dat vooruitgang voortkomt uit dagelijkse toewijding, respect voor mensen en het vermogen om door hard te werken aan een betere toekomst te bouwen.” Aldus CEO Davide Rossetti.

Deel

Gerelateerde artikels

Wegens een wijdverspreide staking binnen Bpost, kan het zijn dat je de Motorrijder van april pas later ontvangt. Helaas kan

KTM’s productielijn draait weer op volle toeren en dus is het hoog tijd om weer gas te geven. Waarmee je

Nadat eind vorig jaar het hoofdkantoor van het Zero Motorcycles (juridisch gezien) al verhuisde vanuit Scotts Valley (VS) naar Noord-Sharwoude