Dit weekend: Bikers’ Festival Spa-Francorchamps & Hesbaye Historic

Bikers Festival

Verlengd weekend in het vooruitzicht maar nog geen flauw idee wat je met al die tijd gaat aanvangen? Dan hebben wij wel een paar ideetjes!

Op zaterdag 16 en zondag 17 augustus gonst het op en rond het circuit van Spa-Francorchamps weer van de bedrijvigheid, want dan vindt opnieuw het Bikers’ Festival plaats. Amper aan zijn derde editie toe maar ondertussen een gevestigde waarde op de kalender van elke diehard motorliefhebber, brengt het Bikers’ Festival tal van motoractiviteiten samen onder één noemer.

Het hele weekend vind je in Spa alles wat je motorhart sneller doet slaan: testritten met verschillende merken en de Bikers’ Classics, bijvoorbeeld, maar ook met je eigen motor valt er heel wat te beleven: de Moto Trail Ardenne is een avontuurlijke rondrit op het onverhard, terwijl de 1000 Bochten het op asfalt gemunt heeft. Alle info over het event en de inschrijving voor de Moto Trail en 1000 Bochten vind je op de website van het Bikers’ Festival.

Bikers Festival

Toch iets meer van de hipsterkant? Dan is het Hesbaye Historic Festival wellicht iets voor jou. Bij het kasteel van Veulen in het Limburgse Heers stap je terug in de tijd met een stijlvol event waar je onder meer vintage motoren, flattrack races, workshops, een classic car meeting en een concours d’élégance vindt. Een hele rits retro foodtrucks zorgt voor bijpassende hapjes en drankjes. Meer info op de Hesbaye Historic website.

Hesbaye Historic Festival

Fotografie: DG Sport Bikers Festival / Hesbay Historic Festival

Deel

Gerelateerde artikels

Tijdens de voorbije 8 Uur van Suzuka parkeerde Honda naast de (toen nog) CB1000F Concept ook een CB1000F met kopkuipje.

Nadat Polaris in 2017 al het motormerk Victory stopzette, trekt het zich met de verkoop van Indian Motorcycles vandaag helemaal

Vlaams Belang heeft in het federaal parlement een wetsvoorstel ingediend om het btw-tarief voor beschermende kleding voor motorrijders, fietsers en