Fabrieksverkoop bij Richa: het leven is aan de rappen!

Richa fabrieksverkoop

Van zaterdag 28 september tot en met zondag 13 oktober is het magazijn van Richa in Oudenaarde elke dag geopend voor de jaarlijkse fabrieksverkoop. Uitlopende collecties, outletproducten en eindemaatreeksen worden er verkocht met kortingen tot zeventig procent.

De 2025-collecties van Richa komen eraan, hoog tijd voor de Oost-Vlaamse fabrikant van motorkleding, handschoenen, laarzen en accessoires om plaats te maken in het magazijn. Daarvoor wordt de voorraad van de uitlopende collecties met serieuze kortingen verkocht. Kers op de taart is dat elke klant bij aankoop van minimum vijftig euro een telefoonhouder cadeau krijgt (zolang de voorraad strekt).

De Richa fabrieksverkoop loopt van zaterdag 28 september tot en met zondag 13 oktober, op week- en zaterdagen van 10 tot 18 uur en op zondag van 13 tot 17 uur. Richa vind je aan de Westerring 27 in Oudenaarde (parallel aan de N60 Oudenaarde-Gent), de collectie van Richa bekijk je op www.richa.eu en www.mkcmoto.com.

Heb je voor of na je bezoek aan Richa nog zin in een rit door de Vlaamse Ardennen, dan pik je vanaf Oudenaarde moeiteloos in op deze route!

Deel

Gerelateerde artikels

Motorrijder zomer 2025

Ik ga op reis en ik neem mee…

… niet veel, de 172 pagina’s dikke Motorrijder Zomerspecial volstaat! Maakt niet uit of je vakantie richting je tuin of de andere kant van de

Triumph Tiger 900 GT

Ook Triumph toont al 2026-kleurtjes

Het begin van de zomervakantie is het moment waarop de motormerken al zoetjesaan de boel beginnen warm te stoken voor het volgende modeljaar. BMW opende

BMW R 1300 R Titan

BMW bouwt brute R 1300 R Titan

“Zullen we gewoon álles uit de kast halen?” Zo moet het ongeveer gegaan zijn in die meeting tussen vijf BMW Motorrad-medewerkers die de kans kregen