Falco Royale Lady

Falco Royale Lady

Falco steekt niet onder stoelen of banken dat deze Royale Lady motorlaars meer dan losjes gebaseerd is op de bekende Dr. Martens boots. Het resultaat is in elk geval een leuk uitziende urban motorschoen die zich makkelijk met verschillende motoroutfits laat combineren.

De Royale Lady is opgebouwd uit kunstleder en voorzien van een waterdicht en ademend membraan, D3O inzetjes in de enkels en protectoren op hiel en tenen staan in voor de nodige bescherming. Het sluitsysteem is een combinatie van een ritssluiting aan de binnenkant met een gesp bovenop de tong, zodat de voet goed vastzit en veters ook veilig weggestopt kunnen worden.

Deze stevige laarsjes zijn verkrijgbaar in zwart en bruin, in de maten 36 tot en met 41.

Meer info: rad.eu, giannifalco.com

Deel

Gerelateerde artikels

Bandenfabrikant Bridgestone komt met een nieuwe generatie van zijn avontuurlijke straatrubber: Battlax Adventure A42. De band die ontwikkeld is voor

Na vele jaren trouwe dienst komt Pirelli met een opvolger van de Angel GT II … de Angel GT III

In de aanloop naar de Eicma regent niet alleen nieuws bij de motormerken, ook de bandenfabrikanten doen hun duit in