MKC opent pop-up outlet in Breda

MKC Popo-Up outlet

Motorkledingketen MKC opent vanaf vrijdag 3 maart een pop-up store in Breda. Tot eind mei wil MKC in de pop-up store overjaarse kleding uit zijn achttien filialen in België, Nederland en Oostenrijk verkopen met kortingen tot 80 %.

De MKC pop-up store is ondergebracht in het voormalig pand van MotoPort Breda aan het Spinveld 29 in 4815 HR Breda. Naast motorkleding van Richa, Alpinestars, REV’IT! en Dainese zal MKC er ook helmen en accessoires aanbieden. Het betreft allemaal nieuwe kleding en accessoires van vorige modeljaren die de deur uit moet om in de achttien winkels van MKC plaats te maken voor de 2023-collectie. De kortingen zijn dan ook navenant.

“We waren al een hele tijd op zoek naar een locatie om een pop-up store neer te zetten. Dat we uiteindelijk het voormalige pand van MotoPort in Breda kunnen gebruiken is een uitgelezen kans. Breda ligt vlakbij de Belgisch-Nederlandse grens zodat de pop-up store zowel voor Vlaamse als Nederlandse klanten vlot bereikbaar is”, verduidelijkt Lewis Rigaux, Director Business Unit Retail bij MKC.

De pop-up store is elke week van woensdag tot en met zondag geopend, elke donderdag is er koopavond tot 21 uur. MKC verwacht dat de pop-up store tot eind mei geopend zal blijven. Alle info op www.mkcmoto.com.

MKC Popo-Up outlet

Deel

Gerelateerde artikels

Na een gepersonaliseerde Panigale V2 op basis van de Marc Márquez branding komt er op de valreep van 2025 nóg

Nog tot 31 december kan iedereen deelnemen aan een wedstrijd met als inzet een elfdaagse motorreis naar Schotland van Network

Einde van het jaar en dus is het lijstjestijd. Verrast waren we dat we de shortlist hebben gehaald van RouteYou