Nieuwe bedrijven in de motorbranche ontvangen we uiteraard altijd met open armen en dat geldt ook voor het Nederlandse Mobility Styles BV, een nieuwe groothandel die een opmerkelijk gamma op de markt brengt.
Om maar meteen duidelijk te zijn: Mobility Styles is in de eerste plaats een groothandel die niet rechtstreeks aan particulieren levert. Als je dus een product uit hun gamma wil kopen, dan zal je je motorverkoper eens diep in de ogen moeten kijken in de hoop dat hij voor jou contact wil opnemen met Mobility Styles.
Nu lopen we toch al eventjes rond in de motorbranche, maar de merken die Mobility Styles verdeelt deden stuk voor stuk geen enkel belletje rinkelen. “Met onze groothandel richten wij ons op een unieke combinatie van mobiliteit en stijl”, verduidelijkt Mike Heck van Mobility Styles. Met de volgende merken wil Mobility en Styles die combinatie van stijl en mobiliteit invullen.

City Nomad is een Pools merk van motorkleding dat voornamelijk versterkte motorjeans maakt. Ook Shima is een Pools bedrijf dat sinds 2009 een heel ruime en vrij sportieve collectie motorkleding produceert. Artonvel is dan weer een redelijk posh merk van lederen heuptassen en holsters uit Bobigny, een voorstad van Parijs. En OC1 draagt met een gigantisch aanbod onderhoudsmiddelen zorg voor je motor (de hele mikmak van wassen tot beschermen), terwijl Rapide een Nederlandse fabrikant is (uit Haaksbergen om precies te zijn) van spullen om lederen en textiele motorkleding mee in optimale conditie te houden. Rapide maakt ook verzorgingsspullen voor paarden en honden (jawel), maar die neemt Mobility Styles niet in het aanbod op.
Check alle producten en merken op www.mobilityandstyles.nl
