Motorkeuring: wat is jouw ervaring?

Motorfietskeuring

De keuring voor verkoop van tweedehandsmotoren is ondertussen een dik jaar in voege, hoog tijd om eens bij de eigenaars/kopers/verkopers te peilen wat zij ervan vinden.

Niet om aan stemmingmakerij te willen doen of een belerend vingertje in de lucht te steken, wel om een objectief overzicht te krijgen van hoe het eraan toe gaat bij de motorkeuring en wat er volgens jullie beter kan. Heb je in het voorbije jaar een motor ter keuring aangeboden en wil je jouw ervaringen delen? Vul dan snel de enquête in die je vindt via deze link.

Deel

Gerelateerde artikels

Tijdens de voorbije 8 Uur van Suzuka parkeerde Honda naast de (toen nog) CB1000F Concept ook een CB1000F met kopkuipje.

Nadat Polaris in 2017 al het motormerk Victory stopzette, trekt het zich met de verkoop van Indian Motorcycles vandaag helemaal

Vlaams Belang heeft in het federaal parlement een wetsvoorstel ingediend om het btw-tarief voor beschermende kleding voor motorrijders, fietsers en