Motorrijder Podcast #25: Mettet viert feest!

Motorrijder Podcast 25

Te gast in aflevering 25 van de Motorrijder Podcast: Heikki Sermon, in een vorig leven vertegenwoordiger voor KTM, nu directeur van Mettet Experiences en van de Belgian Motorcycle Academy.

Het circuit van Mettet heeft reden om te feesten, want dit jaar blazen ze daar honderd kaarsjes uit. Bij KTM hebben ze helaas veel minder reden om te feesten, iedereen weet ondertussen wel hoe hoog het water in Mattighofen staat.

Samen met Stefaan en Bart loopt Heikki door de geschiedenis van het circuit van Mettet, laat hij zijn licht schijnen op de jonge talenten die volop groeikansen krijgen in de Belgian Motorcycle Academy, hij kiest zijn favoriete motor uit de (vers van de pers!) Koopgids 2025 … en laat ook in zijn ziel kijken als het over KTM gaat.

Uiteraard komen motoren aan bod die we recent getest hebben; met name de Honda Transalp, de Honda NC750X en de Kawasaki Z900. Afsluitend zoomt Bart nog even in op de nieuwe wetgeving rond filefilteren voor motorrijders in Frankrijk en de Lage Emissie Zones die intussen ook Frankrijk in hun greep krijgen.

Aflevering 25 is opnieuw goed voor driekwartier gratis luisterplezier dankzij de medewerking van BMW Motorrad, Triumph Motorcycles, Yamaha, Shoei, SoloMoto motorverzekeringen, Michelin, Richa en Wunderlich.

De Motorrijder Podcast is te beluisteren op de gebruikelijke streamingplatforms, en natuurlijk ook gewoon hier op deze website.

Deel

Gerelateerde artikels

Werken in de motorbranche je droom? Bij Yamaha Motor Europe in Schiphol-Rijk is er een mooie vacature vrijgekomen voor Desk

Zondag 26 april was een hoogdag voor motorrijdend Vlaanderen, want dankzij het goede weer en het tophumeur van een paar

Na vijf succesvolle edities in Catalonië, kondigt de organisatie van de 100 Colls nu een volledig Franse editie aan. De