Motorrijder Podcast: Aflevering 5 is uit!

Motorrijder Podcast 5

Nadat we vorige maand voor het eerst onze podcast op locatie opnamen, pakken we deze keer uit met een nieuwe primeur door (tromgeroffel) onze eerst gast uit te nodigen. Jeroen Lissens, Corporate Communications Manager van BMW Belux aka ‘de woordvoerder’, schoof aan tafel bij Motorrijder-redacteur Bart en Motorrijder-uitgever Stefaan om zijn licht te laten schijnen over de actualiteit in motorland.

We vragen ons onder meer af of het Auto- en Motorsalon van Brussel ooit nog terugkomt, of de BMW-ingenieurs jaloers zijn op de Yamaha Niken GT, welke accessoires het vaakst aangevinkt worden bij de bestelling van een nieuwe BMW, en last but not least: wanneer komt die dekselse R 1300 GS er nu eindelijk?! Dat en nog veel meer in deze vijfde aflevering!

De Motorrijder Podcast is te beluisteren op de gebruikelijke streamingplatforms, en natuurlijk ook gewoon hier op deze website.

Deel

Gerelateerde artikels

De zomer lonkt en dat betekent maar één ding: het extra dikke Motorrijder Zomernummer! Met maar liefst 196 pagina’s hebben

Logische stap in de uitbouw van het Ducati-gamma: nadat de Italianen vorig jaar hun Desmo MX-crossmotoren in 450 en 250

Na de deadlines van de Toeren Special en het juni-nummer is het deze keer Bart die uitgeteld in de touwen