Nieuw: Royal Enfield Meteor 350 Aurora

Royal Enfield Meteor 350 Aurora

Naast de nieuwe Himalayan, stelde Royal Enfield vorige week op de EICMA ook een nieuwe reeks voor van hun Meteor 350 cruiser: de Aurora, verkrijgbaar in Aurora Blue, Aurora Green en Aurora Black.

De Aurora situeert zich tussen de Meteor 350 Stellar en Meteor 350 Supernova, en krijgt een hele rimram retro-elementen aangemeten: spaakwielen, een shiny verchroomd motorblok en een dito uitlaatsysteem. Alu stuurcomponenten en standaard Tripper-navigatie maken het plaatje af. Verder krijgt de Aurora-reeks een luxueus toerzadel en zijn de 350cc cruisertjes standaard uitgerust met Tripper-navigatie en ledkoplamp.

Royal Enfield Meteor 350 Aurora

Daarnaast kregen ook de bestaande Meteor 350 Fireball , Stellar en Supernova reeksen een update. Bij de Supernova gaat het een ledkoplamp en alu stuurcomponenten, de Stellar is nu standaard uitgerust met de Tripper-navigatie en de Fireball wordt geleverd met zwart als standaard stockkleur. Meer info op de Royal Enfield website.

Royal Enfield Meteor 350 Aurora

Deel

Gerelateerde artikels

Indian viert dit jaar zijn 125ste verjaardag en brengt daarvoor een moderne versie van de iconische Chief uit de jaren

Kawasaki breidt haar Versys 650 uit. Niet met een update van het model an sich, maar wel met een toffe

Op zaterdag 4 en zondag 5 april gaan amateurs en professionele rijders de Adventure Challenge aan op het terrein van