RGNT stelt Turbo voor

RGNT Turbo

Het Zweedse RGNT, dat eerder al met de elektrische Scrambler en Classic kwam en een kleine twee jaar geleden een snelheidsrecord op ijs vestigde, stelt nu met de Turbo een motorfiets voor de ‘urban commuter’ voor.

Wij zien het niet echt, maar ‘het eighties design’ van de RGNT Turbo is volgens RGNT-oprichter en CEO Jonathan Åström ‘geïnspireerd op iconische wagens als de Saab Turbo’. De Turbo is ‘gebouwd voor Jan(ine) Modaal die op zoek is naar kwaliteitsvol en tijdloos design in een krachtige, makkelijk te besturen motor die bovenal veel rijplezier biedt.’

RGNT Turbo

Wie zich aangesproken voelt: de RGNT Turbo (vermogen: 46 kW) is goed voor een topsnelheid van 120 km/u en een geclaimde actieradius van 150 km. De Turbo is geschikt voor houders van een A1-rijbewijs en wordt in de markt gezet aan een introductieprijs van 9.995 euro. Leverbaar vanaf maart volgend jaar.

RGNT Turbo

Deel

Gerelateerde artikels

In het bijprogramma van zes MotoGP-weekenden gaat dit jaar de Harley-Davidson Bagger World Cup van start. Met nog iets meer

Indian viert dit jaar zijn 125ste verjaardag en brengt daarvoor een moderne versie van de iconische Chief uit de jaren

Kawasaki breidt haar Versys 650 uit. Niet met een update van het model an sich, maar wel met een toffe