TT Assen gaat niet door op 28 juni

Mark Rutte, de Nederlandse premier, maakte bekend dat het verbod op grootschalige evenementen ten vroegste tot 1 september van kracht blijft. Daardoor zal de TT van Assen niet doorgaan op de geplande datum. Assen zelf rekent op uitstel en geen afstel.

Vorige week werd het al bekendgemaakt dat de Duitse GP ook niet door zou gaan op de geplande datum. Het was te verwachten dat de MotoGP in Nederland ook het bijltje zou moeten leggen voor het coronavirus. De oud-voorzitter, Jos Vaessen, liet wel weten dat Assen mikt op uitstel en geen afstel.

Door de verlenging van de maatregelen zal ook de WK Superbikes niet kunnen doorgaan op de geplande datum. Oorspronkelijk zou het evenement afgelopen weekend plaatsvinden, maar werd door Dorna uitgesteld tot 22 en 23 augustus. Dorna heeft de beide evenementen nog niet officieel uitgesteld, maar dat lijkt slechts een formaliteit.

Deel

Gerelateerde artikels

De tijd vliegt, nog even en we zitten alweer op de motor voor die eerste zonovergoten voorjaarsrit. Maar, eerst nog

De Federale Politie, Defensie en de FOD Financiën (de douane) rijden in ieder geval de komende zes jaar in Damen

Als donderslag bij heldere hemel kondigde het Italiaanse Energica in oktober van 2024 aan dat de stekker (he he) er