Uit de oude doos: Spa-Francorchamps in zwart-wit

Spa-Francorchamps

Tijdens onze nachtelijke YouTube-zoektochten botsen we af en toe op een pareltje. Soms is de audio- en beeldkwaliteit niet helemaal zoals we vandaag gewend zijn, maar daar kijken we met de glimlach doorheen en we hopen van jullie hetzelfde.

Ergens begin de jaren zestig op het oude circuit van Spa-Francorchamps: we zien Eau Rouge, een stel vrolijke dames en een paar prachtige billboards naast het parcours. Sidecars knallen de Raidillon op en meervoudig 500cc-wereldkampioen Geoff Duke komt ook even in beeld. Deze korte clip bevat geen audio, maar zelfs zonder geluid toverden de charmante sfeerbeelden in zwart-wit een glimlach op ons gezicht.

Deel

Gerelateerde artikels

Gilera GP 800

De tegenhanger: Gilera GP 800

Met ‘De tegenhanger’ gaan we maandelijks op zoek naar een motor of scooter die de strijd aanbond met een icoon uit de motorwereld, maar jammerlijk

Florine brommert

Florine brommert: Zweethandjes

De jeugd niet meer motorgek? Florine (16) bewijst het tegendeel! In deze minicolumn kan je Florines eerste stappen in de motorwereld volgen. De regelmaat zit