Bihr Bikersland jaartje uitgesteld

Het evenement Bihr Bikersland, normaalgezien gepland op 23 en 24 mei 2020, is uitgesteld. Door de gevolgen van het coronavirus zal het evenement nu op 8 en 9 mei 2021 doorgaan.

Bihr Bikersland, voorheen bekend als het Motofestival, is een echte must voor motorliefhebbers. Testritten met verschillende motoren, exposities, motoraccessoires, customizers en animatie voor jong en oud behoren tot de vaste waarden van Bihr Bikersland. De organisatie laat weten dat het tijd is voor belangrijkere prioriteiten: voor jezelf en je dierbaren zorgen.

Deel

Gerelateerde artikels

Met de RS 457 doet Aprilia de harten van de jeugdige motorrijders onder ons (een groeiende groep, goddank) al een

Het Indiase BSA – want ja, ook deze van oudsher Britse merknaam is inmiddels geëmigreerd – presenteert zijn vierde moderne

Een tikje verrassend met de nieuwe Brutale in aantocht, maar de Brutale 800 krijgt een kleine update en blijft beschikbaar