RGNT Motorcycles start eigen EV-kampioenschap in Zweden

RGNT Racing Turbo

Het Zweedse RGNT Motorcycles start dit jaar met een eigen kampioenschap in het thuisland. Het RGNT TURBO Championship is daarmee het eerste Zweedse kampioenschap voor elektrische motorfietsen.

Met de nieuwe raceklasse presenteert het merk direct ook een nieuw model, de RGNT Racing TURBO. De elektrische machine is grotendeels gebaseerd op het bestaande TURBO-platform van RGNT, maar dan met kuip en een zeer sportieve zit. De Racing TURBO staat garant voor ongeveer 71 pk aan piekvermogen en een topsnelheid van ergens tussen de 180 en 190 km/u.

Het kampioenschap wordt georganiseerd in samenwerking met de Zweedse Motorbond, Dunlop en tijdschrift BIKE, iedereen kan zich inschrijven om op een RGNT Racing TURBO deel te nemen. Op de kalender staan nu vier raceweekenden tussen eind mei en eind augustus, uiteraard allemaal op Zweedse circuits, waarbij races zo’n acht tot tien ronden lang zijn.

In de paddock zorgt RGNT voor volledige ondersteuning van rijders en voor snelle DC/DC laadgelegenheid. Zo staan rijders weer op tijd klaar voor de volgende sessie. Interesse? Check de RGNT-website.

Deel

Gerelateerde artikels

BMW R 1300 R Titan

BMW bouwt brute R 1300 R Titan

“Zullen we gewoon álles uit de kast halen?” Zo moet het ongeveer gegaan zijn in die meeting tussen vijf BMW Motorrad-medewerkers die de kans kregen

Triumph Scrambler 400 XC

Nieuw: Triumph Scrambler 400 XC

Na het – met name in India – onmiskenbare succes van de Speed 400 en Scrambler 400 X, voegen de Britten uit Hinckley nu een derde

BMW CE 04

BMW CE 04 nu in drie versies

Vier jaar nadat BMW ‘een nieuw hoofdstuk schreef op vlak van urban mobility’ met de lancering van de CE 04 elektrische scooter (hun woorden, niet