Ducati gooit visje uit met DesertX preview

Ducati DesertX 2026

Ducati komt volgend jaar met een nieuwe DesertX, de offroadmachine met retrolook en 21” voorwiel. Maar een productiemodel, dat hadden de Bolognezen nog niet klaar voor de Eicma. Een preview dan weer wel, die wellicht als doel had de publieke opinie te peilen.

De nieuwe DesertX krijgt de V2 die ook zopas in de Hypermotard en de Monster gelepeld werd. In de 2026 DesertX is de 890cc V2 goed voor 110 pk bij 9.000 tpm en 92 Nm bij 7.000 tpm. Rijklaar zonder brandstof zou de DesertX uitkomen op 206 kg, een viertal kilogram minder dan het huidige model.

Verder geeft Ducati nog mee dat de DesertX het zal doen met nieuwe vering en progressieve achterwielophanging; meer details krijgen we in februari 2026, wanneer het model officieel geïntroduceerd wordt. In mei staat de nieuwe DesertX bij de dealer.

Ducati 2026 DesertX

Deel

Gerelateerde artikels

Werken in de motorbranche je droom? Bij Yamaha Motor Europe in Schiphol-Rijk is er een mooie vacature vrijgekomen voor Desk

Zondag 26 april was een hoogdag voor motorrijdend Vlaanderen, want dankzij het goede weer en het tophumeur van een paar

Na vijf succesvolle edities in Catalonië, kondigt de organisatie van de 100 Colls nu een volledig Franse editie aan. De