Afscheid van Guy Timmerman

Guy Timmerman

Op 22 augustus overleed Guy Timmerman, oprichter en erevoorzitter van BMW Motor Club Vlaanderen en bevlogen motorliefhebber die talloze motorrijders geïnspireerd heeft.

Guy was in december 2024 nog te gast in de Motorrijder Podcast, aan de zijde van huidige BMW Motor Club Vlaanderen voorzitter Jürgen Vande Velde. Timmerman vocht toen al tegen een slepende ziekte, al bleef hij zich ook toen nog onvermoeibaar actief inzetten voor alles wat met BMW en motoren te maken heeft.

Guy Timmerman was als voorzitter van de BMW Motor Club Vlaanderen een brug tussen BMW als merk en vele motorrijders, onder zijn leiding groeide BMW Motor Club Vlaanderen uit tot de grootste en best georganiseerde merkenclub in België. Timmerman werd 69.

Guy Timmerman

Fotografie BMW Club Vlaanderen

Deel

Gerelateerde artikels

Maart is bijna voorbij en dus gaan binnenkort de nieuwe, strengere regels van kracht in de lage emissiezone van Brussel.

In het Italiaans betekent tartaruga ‘schildpad’, het dier dat voor SYM de inspiratie vormde voor het ontwerp van deze TTLBT

Oprichter en drijvende kracht achter Sidi, Dino Signori is overleden. Als ondernemer en sleutelfiguur in de fiets- en motorwereld laat