Aftellen naar het nieuwe MotoGP-seizoen

GP Special 2024

In maart schiet het 2024 MotoGP-seizoen uit de startblokken, en naar jaarlijkse traditie komt zusterblad KicXstart dan met de GP Special. In de deze +140 pagina’s dikke special vind je niet alleen een voorbeschouwing op 2024, het is ook een handige leidraad waarnaar je een heel seizoen lang kunt teruggrijpen: alle info over de circuits, de rijders, de teams … en natuurlijk veel interviews en achtergrondreportages!

De KicXstart GP Special ligt op vrijdag 1 maart in de winkels. Wil je ‘m absoluut niet missen? Bestel ‘m dan vóór 18 februari en betaal geen verzendkosten! De KicXstart GP Special valt dan netjes op 1 maart in de brievenbus.

Deel

Gerelateerde artikels

Goed nieuws voor wie een echte WK Superbike voor op de weg zoekt: de KB998 Rimini van Bimota was er

Benelli zet een nieuwe stap in zijn modellengamma met de introductie van de volledig nieuwe BKX-serie. Met de BKX-modellen wil

De zomer lonkt en dat betekent maar één ding: het extra dikke Motorrijder Zomernummer! Met maar liefst 196 pagina’s hebben