Bihr overgenomen door Arrowhead

Nog niet zo lang geleden verkocht Alcopa, het Belgisch bedrijf van de familie Moorkens dat al sinds 1937 actief is in de distributie van auto- en motorfietsen, alle belangen in de autobranche. Nu volgt ook Bihr, dat sinds 2010 in de portefeuille zit.

Het Amerikaanse Arrowhead Engineered Products hield zich tot nu toe bezig met het leveren van technische onderdelen voor motoren, vrachtwagens en landbouwmachines en kiest met Bihr dus voor een nieuw marktsegment. Arrowhead is grotendeels in handen van Genstar Capital, een private equity-onderneming met investeringen van zo’n 33 miljard dollar in verschillende bedrijfstakken.

Bihr is aanwezig in 20 landen en verkoopt daar 350 merken en meer dan 200.000 artikelen aan een netwerk van 15.150 motordealers, aldus het bedrijf zelf.

Deel

Gerelateerde artikels

Net voordat de motorwereld elektrische fabrikanten leerde kennen die op ‘grote’ schaal konden leveren, kwam KTM met haar eerste Freeride

Deze editie staat boordevol testen, maar staat ook in het teken van de leukste verkiezing van België: de Motorrijder Droommotor

Het is alweer elf jaar geleden dat singer/songwriter Milo Meskens doorbrak met zijn deelname aan De Nieuwe Lichting van Studio