DOC Fiandre viert 30 jaar Ducati 916

Ducati 916

Dit jaar is het dertig jaar geleden dat de iconische Ducati 916 op de markt kwam. Ducati lanceerde met de Panigale V4 SP2 30° Anniversario 916 al een passend eerbetoon, en ook de Ducati Official Club (DOC) Fiandre laat zich niet onbetuigd.

DOC Fiandre nodigt op zondag 23 juni alle motorliefhebbers, uiteraard alle Ducati-rijders én bij uitstek alle bezitters van een La Regina-model (de 916 en alle aanverwante modellen: 748, 996 en 998) uit op het jaarlijkse SBK Classics-evenement.

Plaats van afspraak is bikes & burgers restaurant Hermanus in Brugge. De doelstelling? Uiteraard zoveel mogelijk exemplaren van de 916, 748, 996 en 998 bijeenbrengen; maar elke liefhebber is welkom om te genieten van al dat moois. Meer info vind je op Facebook.

Ducati 916

Fotografie Rino Demeulemeester

Deel

Gerelateerde artikels

Kawasaki Promo Tour bij Interbike. Kom langs op vrijdag 1 mei, zaterdag 2 mei of zondag 3 mei. Alle informatie via https://www.interbike.be/

Ongetwijfeld kijk jij net als wij tevreden terug op Ghent Motor Event. Mede dankzij jou werd de achtste editie van

Naar inmiddels jaarlijkse gewoonte organiseerden we in april op motorrijder.be de verkiezing van de Droommotor van het Jaar. De stemmen