Ducati gaat terug van start

Vanaf vandaag is er terug bedrijvigheid te bespeuren in de fabriekshallen van Ducati in Borgo Panigale. De werknemers worden zo goed mogelijk beschermd, het dragen van een mondmasker is verplicht.

Daarnaast heeft Ducati ook een nieuw werkschema uitgedokterd zodat er zo weinig mogelijk mensen op hetzelfde moment in de fabriek aanwezig zijn. De productie, normaalgezien verdeeld in twee shiften van 8 uur, wordt gereduceerd tot 2 shiften van 7 uur. Dat om zo weinig mogelijk mensen met elkaar in contact te brengen.

De werknemers die van thuis uit kunnen werken krijgen nog geen toegang tot het fabriekscomplex. Zo zullen de werknemers van de commerciële-, marketing-, financiële- en logistieke sector van thuis uit moeten werken.

Deel

Gerelateerde artikels

Een gaaf custom project in de schuur staan wat maar niet afkomt? Dan is er goed nieuws: Avon heeft haar

De tijd vliegt, nog even en we zitten alweer op de motor voor die eerste zonovergoten voorjaarsrit. Maar, eerst nog

De Federale Politie, Defensie en de FOD Financiën (de douane) rijden in ieder geval de komende zes jaar in Damen