Expo: Sarolea motorcycles, a Belgian Story

Nog tot half september loopt in Autoworld een expo over het Belgische motormerk Saroléa. De geschiedenis van Saroléa wordt uit de doeken gedaan aan de hand van een 75-tal motorfietsen.

De tentoonstelling opent vandaag, 12 augustus, en loopt tot en met 18 september. Leuk extraatje: op 11 september vindt voor het museum op de Esplanade van het Jubelpark een internationale bijeenkomst plaats van Saroléa motoren, gekoppeld aan een demo van het huidige Saroléa. Als onderdeel van de expo verschijnt er ook een nieuw boek over het merk.

Meer info en tickets vind je op de website van Autoworld.


Deel

Gerelateerde artikels

Bij de introductie van de Indian Motorcycle Chief Vintage vroegen we ons het al af: “Was dit het nou voor

De Suzuki GSX-R1000R is terug van weggeweest, na eind 2022 van de verkooplijst geschrapt te zijn. Inmiddels hebben de techneuten

Zusterblad KicXstart organiseert ook dit jaar haar GP Manager, een digitale competitie om je te bewijzen als alwetende teammanager in