QJMotor (her)introduceert SRV 600 V

QJMotor SRV 600 V

Hoewel de SRV 600 V een jaar geleden al aangekondigd werd, komt importeur MotoMondo nu opnieuw met het nieuws dat QJMotor ‘het aanbod in de Benelux uitbreidt met de introductie van de SRV 600 V’.

De vernieuwde streetcruiser onderscheidt zich door de 600cc V4 tussen de framebalken, een opmerkelijke configuratie in dit segment. De V4 met riemaandrijving is goed voor 68 pk en 54 Nm, voorts beschikt QJ’s allround cruiser over een instelbare Marzocchi upside-down, een rond TFT-display met connectiviteit en uitschakelbare tractiecontrole. De SRV 600 V, die ook ook als A2 leverbaar is, moet 8.499 euro kosten (NL: € 9.599,-) en staat intussen bij de dealer.

QJMotor SRV 600 V

Deel

Gerelateerde artikels

Einde van het jaar en dus is het lijstjestijd. Verrast waren we dat we de shortlist hebben gehaald van RouteYou

De FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme) heeft haar eigen museum voor de motorsport geopend in het Zwitserse Mies. Het Racing

Het nieuwe jaar is in aantocht, en daarmee ook de jaarlijkse Motorrijder Koopgids: een handige bundeling van alle motoren die