Royal Enfield One Ride 2025 op 21 september

Royal Enfield One Ride 2025

Zondag 21 september organiseert Royal Enfield ook dit jaar weer de One Ride, waarbij Enfield-rijders over de hele wereld samenkomen … en een route rijden, uiteraard.

Enfields One Ride is een van de grootste gemeenschappelijke motorritten ter wereld en is sinds de start in 2011 vaste prik op de kalender van Royal Enfield-rijders. De ritten worden gelijktijdig gehouden in meer dan 50 landen over de hele wereld; van de drukke straten van Mumbai over de Toscaanse heuvels tot Amerikaanse grootsteden en outback-routes in Australië. En natuurlijk ook gewoon in België.

Iedereen die een Royal Enfield-motorfiets bezit, is welkom. In België is er een route gepland vanaf de centrale vertrekplaats in Aalter, wie dat wenst kan gezamenlijk naar Aalter rijden vanuit Bike Parts, het vertrek daar staat gepland om 8u45. Bij aankomst is er voor alle deelnemers koffie of thee beschikbaar, ook lunchen behoort tot de mogelijkheden. Meer info op de website of bij je Royal Enfield-dealer.

Wanneer? Zondag 21 september
Centrale locatie: Café Belami. Vaart-Noord 14 9881 Aalter
Tijdstip: vanaf 09.30u verwelkoming op locatie met koffie/thee, om 11 uur vertrekt de gezamenlijke rit met begeleiding

Royal Enfield One Ride 2025

Deel

Gerelateerde artikels

Het Indiase BSA – want ja, ook deze van oudsher Britse merknaam is inmiddels geëmigreerd – presenteert zijn vierde moderne

Een tikje verrassend met de nieuwe Brutale in aantocht, maar de Brutale 800 krijgt een kleine update en blijft beschikbaar

Norton opnieuw sterk maken, dat is wat eigenaar TVS Motor Company uit India wil doen. Met een injectie van 200