Yamaha hervat productie

Yamaha Motor Europe hervat de volledige productie in Italië op 4 mei, en in Frankrijk en Spanje op 11 mei. In april was er al bedrijvigheid in de faciliteiten, maar het volledige productieproces kon nog niet hervat worden.

Calderara di Reno is de thuisbasis van het Italiaanse Motori Minarelli, waar Yamaha de touwtjes in handen heeft. In Saint-Quentin, waar MBK gevestigd is, zal de productie vanaf 11 mei terug op zo goed als volle toeren draaien.

Eric de Seynes, CEO van Yamaha Motor Europe, benadrukt dat de veiligheid van de werknemers nog steeds primeert. Er zullen nog steeds strenge maatregelen gelden in alle productiefaciliteiten.

Deel

Gerelateerde artikels

Goed nieuws voor wie een echte WK Superbike voor op de weg zoekt: de KB998 Rimini van Bimota was er

Benelli zet een nieuwe stap in zijn modellengamma met de introductie van de volledig nieuwe BKX-serie. Met de BKX-modellen wil

De zomer lonkt en dat betekent maar één ding: het extra dikke Motorrijder Zomernummer! Met maar liefst 196 pagina’s hebben