Snelheid en Spektakel 2024 geannuleerd

Sint-Joris-Ten-Distel

Bijzonder spijtig nieuws: het driedaagse Revival Festival in Sint-Joris-Ten-Distel, dat zou plaatsvinden van 30 augustus tot en met 1 september, werd geannuleerd.

“Helaas moeten we concluderen dat door de strakke locale wetgeving en beperkende omstandigheden de organisatie van dit gebeuren niet langer mogelijk is”, klinkt het. Vrij vertaald: de politie vreest milieu- en geluidsoverlast, en wenst geen medewerking te verlenen. Wat concreet betekent dat het event niet kan doorgaan.

“De ziel van het ambitieus opgevatte event – het eenmalig verbinden van motorsportliefhebbers met rijders van toen en nu in een positieve, nostalgische en ontspannen sfeer –  is daardoor helemaal tenietgedaan”, besluit de organisatie. Doodjammer.

Deel

Gerelateerde artikels

De Suzuki GSX-R1000R is terug van weggeweest, na eind 2022 van de verkooplijst geschrapt te zijn. Inmiddels hebben de techneuten

Zusterblad KicXstart organiseert ook dit jaar haar GP Manager, een digitale competitie om je te bewijzen als alwetende teammanager in

Benieuwd naar de Yamaha-modellen die dit jaar in het gamma zitten, of altijd al eens willen rijden met het automatische