Kawasaki trekt weer op Promo Tour

Kawasaki Promo Tour

In mei en juni trekt Kawasaki opnieuw door de België en Luxemburg met een truck vol testmotoren. Je kan zestien verschillende modellen testen op dertig testdagen. Om zoveel mogelijke motorliefhebbers de kans te geven om kennis te maken met het Kawasaki-gamma worden er ook A2-modellen in test aangeboden en zijn er verhoogde en verlaagde zadels beschikbaar.

Een Kawasaki testen is vrijblijvend en gratis. De testrit moet wel van tevoren geboekt worden bij de dealer in kwestie. De volgende modellen zijn beschikbaar:

• Naked: Z H2 SE, Z900 SE, Z900, Z650, Z650 35Kw (A2), Z400 (A2)
• Adventure Touring: Versys 1000 SE, Versys 650
• Sport Touring: Ninja H2 SX SE, Ninja 1000SX, Ninja 650
• Modern Classic: Z900RS, Z650RS, W800 (A2)
• Supersport: Ninja 400 (A2)
• Urban Cruiser: Vulcan S

Je kunt alle info, de kalender en de locaties hier terugvinden.

Deel

Gerelateerde artikels

Zondag 21 september organiseert Royal Enfield ook dit jaar weer de One Ride, waarbij Enfield-rijders over de hele wereld samenkomen

Het is precies tien jaar geleden dat Aprilia met de RS-GP weer op de startgrid van de MotoGP stond. Om

Hoewel de SRV 600 V een jaar geleden al aangekondigd werd, komt importeur MotoMondo nu opnieuw met het nieuws dat