Kawasaki trekt weer op Promo Tour

Kawasaki Promo Tour

In mei en juni trekt Kawasaki opnieuw door de België en Luxemburg met een truck vol testmotoren. Je kan zestien verschillende modellen testen op dertig testdagen. Om zoveel mogelijke motorliefhebbers de kans te geven om kennis te maken met het Kawasaki-gamma worden er ook A2-modellen in test aangeboden en zijn er verhoogde en verlaagde zadels beschikbaar.

Een Kawasaki testen is vrijblijvend en gratis. De testrit moet wel van tevoren geboekt worden bij de dealer in kwestie. De volgende modellen zijn beschikbaar:

• Naked: Z H2 SE, Z900 SE, Z900, Z650, Z650 35Kw (A2), Z400 (A2)
• Adventure Touring: Versys 1000 SE, Versys 650
• Sport Touring: Ninja H2 SX SE, Ninja 1000SX, Ninja 650
• Modern Classic: Z900RS, Z650RS, W800 (A2)
• Supersport: Ninja 400 (A2)
• Urban Cruiser: Vulcan S

Je kunt alle info, de kalender en de locaties hier terugvinden.

Deel

Gerelateerde artikels

Wegens een wijdverspreide staking binnen Bpost, kan het zijn dat je de Motorrijder van april later pas ontvangt. Helaas kan

Na drie geslaagde edities is de verkiezing van de Droommotor van het Jaar een vaste waarde geworden bij het begin

Net voordat de motorwereld elektrische fabrikanten leerde kennen die op ‘grote’ schaal konden leveren, kwam KTM met haar eerste Freeride