Snelheid en Spektakel 2024 geannuleerd

Sint-Joris-Ten-Distel

Bijzonder spijtig nieuws: het driedaagse Revival Festival in Sint-Joris-Ten-Distel, dat zou plaatsvinden van 30 augustus tot en met 1 september, werd geannuleerd.

“Helaas moeten we concluderen dat door de strakke locale wetgeving en beperkende omstandigheden de organisatie van dit gebeuren niet langer mogelijk is”, klinkt het. Vrij vertaald: de politie vreest milieu- en geluidsoverlast, en wenst geen medewerking te verlenen. Wat concreet betekent dat het event niet kan doorgaan.

“De ziel van het ambitieus opgevatte event – het eenmalig verbinden van motorsportliefhebbers met rijders van toen en nu in een positieve, nostalgische en ontspannen sfeer –  is daardoor helemaal tenietgedaan”, besluit de organisatie. Doodjammer.

Deel

Gerelateerde artikels

Na de deadlines van de Toeren Special en het juni-nummer is het deze keer Bart die uitgeteld in de touwen

In 2007 stopte Kawasaki met de productie van de tweetakt KX250 om zich volledig te richten op de ontwikkeling van

“Adventure is everywhere” mag dan wel de slogan zijn van een keten van buitensportwinkels, hij gaat evengoed op voor de